Konkurs na opowiadanie

Od jakiegoś czasu zarówno na forach internetowych, jak i w samym magazynie e-Parkour powstają utwory literackie o znanej nam tematyce - Le Parkour. Autorzy różnych, przeważnie fikcyjnych opowiadań potrafią słowami opisać nam fantastyczne historie, takie jak na przykład trudne początki treningów ("Unknown traceur"), niesamowite ucieczki i inne "akcje", a nawet... parkourowe zauroczenia (ponownie "Unknown traceur").

Opowiadania o PK przenoszą nas w świat fantazji, ale osadzonej w znanych nam ekstremalnych realiach. Dostarczają przy tym dużo zabawy, a autorom przynosząc duże uznanie.

Bardzo chciałbym, żeby dział "Opowiadania" w e-Parkour rozrósł się. W tym celu ogłaszam Konkurs na opowiadanie o tematyce parkourowej. Przedstawię pokrótce zasady konkursu:

- Każda osoba może nadesłać dowolną ilość prac.
- Opowiadania wysyłamy na adres redakcja@e-parkour.info, ze słowem "KONKURS" w tytule wiadomości.
- Prace na konkurs będą przyjmowane do 20. września 2006 roku.
- Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w najbliższym po 20. września numerze magazynu e-Parkour. Zamieszczone tam zostaną wszystkie prace, a zwycięskie odpowiednio wyróżnione.
- Nadesłane opowiadania nie powinny być wcześniej publikowane w Internecie


Teraz kwestia nagród. Najważniejsze rzeczy jakie oferujemy wszystkim biorącym udział w konkursie to uznanie i chwała. Gratis dorzucamy:

- Dla każdego pisarza alias pocztowy @e-parkour.info
- Dla zwycięzcy reklama na łamach nowego numeru e-Parkour

To tyle, chyba że zgłosi się jakiś sponsor :) Pamiętajcie jednak, że nie bierzecie udziału w konkursie dla nagród, ale żeby sprawdzić swoje możliwości, zaprezentować talent i umiejętności literackie, przyczynić się do rozwoju magazynu oraz pokazać, czym jest dla Was Parkour i jakie ciekawe przygody mogą przeżyć traceurzy.

RODACY! DO PIÓR!

choose.an.egg