e-Parkour#12

Spis treści

Redakcyjne: 00 - Okładka
01 - Spis treści
i kilka słów na wstęp
02 - Credits
lista zasłużonych

Media: 03 - Erkh
po drugiej stronie obiektywu
04 - Parkour Suwałki
recenzja filmu

Trening: 05 - Jak ułożyć sobie własny program treningowy
poradnik

Opowiadanie: 06 - Początek

Wstępniak

Witam w 12. numerze e-Parkour - magazynu od traceurów dla traceurów. Jest to o tyle ciekawy numer, że jako pierwszy od prawie roku wydany zgodnie z pierwszym zapowiedzianym terminem. Postaramy się, żeby było więcej takich numerów i już sam cieszę się ze swojej - i Waszej, drodzy współpracownicy - punktualności. Myślę, że ten fakt znajdzie odzwierciedlenie w Waszych komentarzach do nowego numeru ;)

Niestety, szybki numer nie znaczy w tym przypadku - duży. Do przeczytania zaledwie moja recenzja dobrego polskiego filmu, ciekawy art bofiro na temat indywidualnego układania treningu oraz opowiadanie pt. "Początek". Do obejrzenia zaś... (werble) niezwykła galeria Erkh'a. Właściwie nie Erkh'a, bo ten znany nam dotychczas jako fotograf Szczecinianin sam staje (biega? lata?) po drugiej stronie obiektywu. Zresztą, zobaczycie sami...

I znów nie wypalił temat numeru - Parkour na świecie. Brak tekstów chyba nie wynika z braku wdzięcznych tematów, żeby wymienić niedawną aferę wokół słów Davida Belle'a, dawne już ale warte opisania Trip to Lisses, wydanie masy dobrych filmów, pojawienie się polskich fotografów na worldwidejam.tv i całą gamę innych wydarzeń na bieżąco odnotowywanych na parkour.pl czy overground.com.pl. W tym temacie jest tyle do opisania, skomentowania, zrecenzowania i zaprezentowania, że... czekam na Wasze artykuły :D

Tak więc zaczynamy już tworzenie nowego e-Parkour oznaczonego numerkiem "13". Oby to była szczęśliwa trzynastka dla magazynu od traceurów dla traceurów. Oficjalne zbieranie materiałów rozpocznie się za tydzień, ale redakcyjna skrzynka czeka na Wasze teksty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zapraszam do odwiedzania strony internetowej magazynu: www.e-Parkour.info, na której znajdziecie informacje i nowinki z życia i działalności e-Parkour. Niedawno zamieściłem tam statystyki oglądalności.

Zauważyłem, że bardzo leniwie działa nasze forum. Niewielki przyrost użytkowników nie skutkuje nawet niewielkim przyrostem wypowiedzi. Zachęcam zatem wszystkich do rejestracji i pisania na forum, chociażby komentując kolejne numery i artykuły lub zgłaszając ciekawe pomysły na artykuły.

To wszystko, co miałem Wam do powiedzenia, zatem - miłej lektury.
Pozdrawiam,

choose.an.egg,
redaktor naczelny.

na górę