poprzednia strona |  spis treści |  następna strona

Witajcie!

Nie piszę tego wstępniaka w ciepły, majowy wieczór. Piszę go w ciepły, majowy poranek, kiedy jeszcze wszyscy śpią a ja wstępniakiem zamknę prace nad całym numerem. I tak sobie myślę, że nazbierało się sporo rzeczy do opowiedzenia we wstępniaku. Jedziemy.

Najpoważniejsza sprawa to oczywiście potężne opóźnienie nowego numeru. Wynikło ono po części z przyczyn niezależnych (awaria komputera), jak i zaniedbania przeze mnie prac nad magazynem (szkoła...). Za to redakcja tworząca magazyn w składzie nevermind, Stankol i Rivo spisała się na medal, bardzo sprawnie wykonując dużą część "technicznej" pracy nad nowym numerem. Dziękuję!

Następny e-Parkour będzie zatem kolejnym podwójnym numerem, a ukaże się na początku lipca. I nie słuchajcie głosów spekulantów, którzy będą mówić czy pisać, że e-Parkour umarł! e-Parkour żyje i ma się bardzo dobrze, o czym świadczy chociażby forma, objętość i zawartość bieżącego numeru.

I tutaj niebywale ważna wiadomość do ogłoszenia: e-Parkour ma pół roku! To pierwsza tak znacząca "mała rocznica" i zarazem bardzo wzruszająca wiadomość. Mimo zawirowań na polskiej scenie PK, mimo zawirowań wśród różnych ludzi, którzy raz mogli, a raz nie mogli współpracować z e-Parkour magazyn utrzymał się na stabilnej pozycji i teraz stanowi potężny i stale rosnący zbiór artykułów oraz społeczność twórców i czytelników skupionych na forum. To bardzo przyjemne obserwować, jak rozwinął się pomysł Mr.Francisa na "gazetkę o PK". Tradycyjnie dziękuję wszystkim tym, którzy przez te pół roku przyczyniali się do powstawania e-Parkour i proszę o więcej. A póki co... czekamy do pierwszej rocznicy.

Czekamy na Wasze listy. Półrocze e-Parkour to niezła okazja na przesłanie nam laurki lub konstruktywnej krytyki. Wasze listy opublikujemy i odpowiemy na nie na łamach magazynu. Oto adres: listy@e-parkour.info

Co przygotowaliśmy dla Was z okazji półrocza? Przyznaję - nie pomyślałem o żadnym specjalnym "gadżecie" na tę okazję. Czy zadowolicie się obszernym i interesującym numerem? Takim, który otwiera przepiękna okładka i nad którym "wisi" winieta zrobiona przez Imv, który zawiera trzy prezentacje klanów: Kamikaze PK Team, Undergravity i Starfuckers okraszone zdjęciami, w którym kolejny raz gościmy genialnego fotografa Erkh'a i jego zdjęcia szczecińskiej grupy extremeart.pl, w którym choose.an.egg uczy i opowiada o lazy/thief vaulcie w swoim tutorialu, który zawiera artykuły "Poczuj się jak Hermes" i "PK a undeground" Mikundy, teksty Smoka Beregonda: "Na zmęczone mięśnie" oraz "Jakie buty dla traceurs" czy przemyślenia neverminda pt. "Muszę to zrobić?" czy też art A'Darrisa "Wolność i wariactwo"? Pasuje Wam to? Już zapraszam do czytania tych bardziej niecierpliwych. Zaś obdarzonych większą ciekawością proszę o przeczytanie jeszcze dwóch poniższych "ogłoszeń drobnych".

Parkour - Photo Contest, takie hasło na najlepszą fotkę parkour, przyjął konkurs organizowany przez UnderGravity Team oraz oficjalnego sponsora firmę "Neobit". Konkurs trwa od 13.05.2006 do 15.06.2006. Do wygrania bardzo dobre i wartościowe nagrody takie jak Mp4 Playery etc... O zasadach i szczegółach konkursu dowiecie się klikając na stronę: www.undergravity.forall.pl
Od siebie dodam tyle, że konkurs jest warty wypromowania i udziału w nim. Zasady proste, nagrody wspaniałe. Róbcie zdjęcia i wystawiajcie je do konkursu!

Parkouropedia to świeżutki projekt zainicjowany przez Rivo. Jest to polskojęzyczna internetowa encyklopedia poświęcona parkour. Na chilę obecną jest tam 38 haseł w rozmaitych katerogiach. Parkouropedia to znakomity projekt który wymaga jednak jeszcze wielu prac. Każdy może dodać własne lub modyfikować istniejące hasła. Dlatego w imieniu swoim i Rivo zapraszam do odwiedzania strony projektu i wzięcia udziału w tworzeniu tej encyklopedii. www.parkouropedia.go.pl

To by było na tyle. Dziękuję za uwagę i zapraszam do nowego numeru. A gdy go już przeczytacie, koniecznie skomentujcie e-Parkour#6 na forum! Pozdrawiam,

choose.an.egg,
redaktor naczelny e-Parkour

poprzednia strona | spis treści | następna strona

na górę